Material retroil·luminat per sublimació de tints de 260 g/m², polièster teixit suau amb excel·lent transmissió de llum i rendiment del color
Material retroil·luminat per sublimació de tints de 260 g/m², polièster teixit suau amb excel·lent transmissió de llum i rendiment del color
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Material retroil·luminat per sublimació de tints: polièster teixit suau |
| Descripció | 100% polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | part frontal blanca i part posterior negra |
| Pes | 260 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Exterior, pancarta, teixit i de punt |
| Amplada màxima | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Paper kraft / tub dur |
Característiques:
1. Impermeable
2. Resistent a les llàgrimes
3. Assecat ràpid
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. Roba esportiva
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










