Teixit block-out teixit de 250 g/m² per a banderes block-out de doble cara per sublimació de tints
Teixit block-out teixit de 250 g/m² per a banderes block-out de doble cara per sublimació de tints
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixit de bloqueig teixit per a la sublimació de tints a doble cara |
| Descripció | Teixit de triple teixit texturitzat 100% polièster |
| Tinta | impressió de raig de tinta, impressió digital |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | estructura blanca/negra/blanca |
| Pes | 250 g/m² (±5g) |
| Aplicació | mànigues penjants, banderes de doble costat |
| Amplada màxima | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Longitud estàndard | Rotlle de 80 m/100 m/150 m/jumbo |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Retardant de flama
Aplicació:
1. Decoració de la llar
2. reproducció d'art
3. tela retroil·luminada
4. caixa de llum
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










