Teixit de polièster de 180 g/m² amb sublimació de tints i impressió per transferència de teixit retroil·luminat per a caixa de llum de sostre
Teixit de polièster de 180 g/m² amb sublimació de tints i impressió per transferència de teixit retroil·luminat per a caixa de llum de sostre
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Impressió per transferència de sublimació de tints de teixit de polièster retroil·luminada |
| Descripció | Teixit de sublimació de tints 100% polièster |
| Tinta | Tinta de sublimació de colorants/transferència/làtex/UV |
| Gruix | Pes lleuger |
| Color | Wblanc |
| Pes | 50-550 g/m²±5g) |
| Aplicació | tela de pancarta/tela de bandera |
| Amplada màxima | 1-3,2 m |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. Decoració de la llar
2. Coixí tèxtil
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










