Teixit de malla de punt per sublimació de tints 115GSM per a banderes de platja de malla exterior
Teixit de malla de punt per sublimació de tints 115GSM per a banderes de platja de malla exterior
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Teixit de malla de punt per sublimació de tints |
| Descripció | Mfresc, 100% polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 115 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Fretards,pancartes |
| Amplada màxima | 90/110/130/160/180/220/260/320 cm |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Sense PVC / Sense ftalats
2. Resistent a les llàgrimes
3. anti-UV
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. banderes de platja
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el









