Teixit de bandera de pongee 100D per sublimació, tenyit per injecció de tinta directa, 100 g/m² de polièster, teixit en blanc, suau i fàcil de cosir
Teixit de bandera de pongee 100D per sublimació, tenyit per injecció de tinta directa, 100 g/m² de polièster, teixit en blanc, suau i fàcil de cosir
Descripció dels productes:
| Nom del producte | Tenyit per sublimació de teixit de bandera de pongee 100D |
| Descripció | Oxford,100% polièster |
| Tinta | Submergible directe amb submergible, transferència de paper amb submergible |
| Gruix | Pes mitjà |
| Color | Wblanc |
| Pes | 100 g/m² (±5g) |
| Aplicació | Exterior, pancarta, teixit i de punt |
| Amplada màxima | 90-320 cm |
| Longitud estàndard | 100 m/120 m |
| Termini de lliurament | 20-30 dies laborables |
| Paquet | Htub ard amb bosses teixides o pel·lícules de bombolles d'aire |
Característiques:
1. Impermeable
2. Resistent a les llàgrimes
3. Assecat ràpid
4. Respectuós amb el medi ambient
5. Bona penetració
Aplicació:
1. tanca de malla
2. Roba esportiva
3. banderes de plomes
4. A l'aire lliure
Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-el










