Topdan Ağ Kağız Rulo Yüksək Keyfiyyətli 100 qsm Özelleştirilebilir Ölçü Yüksək Transfer Sürəti Cersi Sublimasiya Çap Parçaları Tekstil
Topdan Ağ Kağız Rulo Yüksək Keyfiyyətli 100 qsm Özelleştirilebilir Ölçü Yüksək Transfer Sürəti Cersi Sublimasiya Çap Parçaları Tekstil
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Yüksək Transfer Sürətinə malik Cersi Sublimasiya Çap Parçaları Tekstil |
| Təsvir | Dağılan mürəkkəb və polyester parça üçün tətbiq olunur |
| Mürəkkəb | Boya Altına Birbaşa, Boya Altına Kağız Transferi |
| Qalınlıq | Orta Çəki |
| Rəng | Wzərbə |
| Çəki | 40/50/60/70/90/100 q/m²(±5g) |
| Tətbiq | Fgecikmələr,bannerlər |
| Maksimum en | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Standart uzunluq | 100m/120m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Htoxunmuş torbalar və ya hava qabarcıqlı filmlər olan ard boru |
Xüsusiyyətlər:
1. Suya davamlı
2. Göz yaşına davamlı
3. Tez Qurutma
4. Küləkdən qorunma
5.Yaxşı nüfuzetmə
Tətbiq:
1. mesh hasar
2. Aktiv geyim
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










