Sublimasiya Çapı üçün Polydex Parça Sublimasiya Rulosu 100% Polyester İnterlok Cersi Ağ Parça
Sublimasiya Çapı üçün Polydex Parça Sublimasiya Rulosu 100% Polyester İnterlok Cersi Ağ Parça
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Sublimasiya Çapı üçün 100% Polyester İnterlok Cersi Ağ Parça |
| Təsvir | 100% poliester trikotaj parça, tor |
| Mürəkkəb | Boya Altına Birbaşa, Boya Altına Kağız Transferi |
| Qalınlıq | Yüngül |
| Rəng | Wzərbə |
| Çəki | 145 qsm(±5g) |
| Tətbiq | Tent, Avtomobil, Keçə, Çanta, Yataq dəsti, Yorğan |
| Maksimum en | 58/60" |
| Standart uzunluq | 100m/120m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Htoxunmuş torbalar və ya hava qabarcıqlı filmlər olan ard boru |
Xüsusiyyətlər:
1.PVC-siz / Ftalatsız
2. Göz yaşına davamlı
3.anti-UV
4. Ekoloji cəhətdən təmiz
5.Yaxşı nüfuzetmə
Tətbiq:
1. mesh hasar
2. çimərlik bayraqları
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










