Xüsusi ölçülü tam rəngli poliester çap gərginlikli parça ev ticarət sərgiləri üçün yüksək keyfiyyətli boya-sublimasiya masa örtüyü
Xüsusi ölçülü tam rəngli poliester çap gərginlikli parça ev ticarət sərgiləri üçün yüksək keyfiyyətli boya-sublimasiya masa örtüyü
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Xüsusi Ölçülü Tam Rəngli Polyester Çap Gərginlikli Parça |
| Təsvir | 100% Poliester |
| Mürəkkəb | İsti transfer çapı, Rəqəmsal çap, İpək Ekran Çapı |
| Qalınlıq | Orta Çəki |
| Rəng | Wzərbə |
| Çəki | 150 q/m² (±5g) |
| Tətbiq | Ev, Açıq hava, Otel, Toy, Əyləncə, Ziyafət |
| Maksimum en | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standart uzunluq | 100m/120m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Htoxunmuş torbalar və ya hava qabarcıqlı filmlər olan ard boru |
Xüsusiyyətlər:
1.PVC-siz / Ftalatsız
2. Göz yaşına davamlı
3.anti-UV
4. Ekoloji cəhətdən təmiz
5.Yaxşı nüfuzetmə
Tətbiq:
1. mesh hasar
2. çimərlik bayraqları
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










