Çin Fabriki Boya Sublimasiya Kağız Rulosu, Guangzhou-da çap olunmuşdur Transfer Sublimasiya Kağız 50 q 70 q 90 q 100 q
Çin Fabriki Boya Sublimasiya Kağız Rulosu, Guangzhou-da çap olunmuşdur Transfer Sublimasiya Kağız 50 q 70 q 90 q 100 q
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Boya Sublimasiya Transfer Kağızı |
| Təsvir | 100% Poliester,Dartılan Parça |
| Mürəkkəb | Sublimasiya Printeri |
| Qalınlıq | Yüngül |
| Rəng | Saf Ağ |
| Çəki | 31/38/40/50/70/90 qsm(±5g) |
| Tətbiq | Geyim, tekstil, geyim, pərdə |
| Maksimum en | 3.2/5m |
| Standart uzunluq | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Htoxunmuş torbalar və ya hava qabarcıqlı filmlər olan ard boru |
Xüsusiyyətlər:
1.PVC-siz / Ftalatsız
2. Göz yaşına davamlı
3.anti-UV
4. Ekoloji cəhətdən təmiz
5. Ən yüksək ötürmə gəliri
Tətbiq:
1. mesh hasar
2. çimərlik bayraqları
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










