260 qsm Boya Sublimasiya Arxadan İşıqlandırılmış Material Əla İşıq Ötürücülüyü və Rəng Performansına malik Hamar Toxunmuş Polyester
260 qsm Boya Sublimasiya Arxadan İşıqlandırılmış Material Əla İşıq Ötürücülüyü və Rəng Performansına malik Hamar Toxunmuş Polyester
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Boya Sublimasiya Arxadan işıqlandırılmış material Hamar toxunmuş poliester |
| Təsvir | 100% Poliester |
| Mürəkkəb | Boya Altına Birbaşa, Boya Altına Kağız Transferi |
| Qalınlıq | Orta Çəki |
| Rəng | ağ ön və qara arxa |
| Çəki | 260 qsm(±5g) |
| Tətbiq | Açıq hava, banner, toxunmuş və toxunmuş |
| Maksimum en | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Standart uzunluq | 100m/120m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Kraft kağızı / sərt boru |
Xüsusiyyətlər:
1. Suya davamlı
2. Göz yaşına davamlı
3. Tez Qurutma
4. Ekoloji cəhətdən təmiz
5.Yaxşı nüfuzetmə
Tətbiq:
1. mesh hasar
2. Aktiv geyim
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










