Tavan İşıq Qutusu üçün 180 qsm Polyester Parça Boya Sublimasiya Transfer Çap Arxadan İşıqlandırılmış Parça
Tavan İşıq Qutusu üçün 180 qsm Polyester Parça Boya Sublimasiya Transfer Çap Arxadan İşıqlandırılmış Parça
Məhsulların təsviri:
| Məhsulun adı | Polyester Parça Boyası Sublimasiya Transfer Çap Arxadan İşıqlandırılmış |
| Təsvir | 100% Polyester Boya Sublimasiya Parçası |
| Mürəkkəb | Boya sublimasiya mürəkkəbi/ötürmə/Lateks/UV |
| Qalınlıq | Yüngül |
| Rəng | Wzərbə |
| Çəki | 50-550 qr/mq/sm(±5g) |
| Tətbiq | banner Parça/Bayraq parça |
| Maksimum en | 1-3.2m |
| Standart uzunluq | 100m/120m |
| Qurğuşun vaxtı | 20-30 iş günü |
| Paket | Htoxunmuş torbalar və ya hava qabarcıqlı filmlər olan ard boru |
Xüsusiyyətlər:
1.PVC-siz / Ftalatsız
2. Göz yaşına davamlı
3.anti-UV
4. Ekoloji cəhətdən təmiz
5.Yaxşı nüfuzetmə
Tətbiq:
1. Ev Dekorasiyası
2. Tekstil-Yastıq
3. lələkli bayraqlar
4. Açıq havada
Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin










