Cutting Sticker Oracle 651 Vinyl Folsleine Kleur Adhesive Vinyl Cutting
Cutting Sticker Oracle 651 Vinyl Folsleine Kleur Adhesive Vinyl Cutting
Spesifikaasje
| produkt | Oanpaste flier die cut sticker vinyl cutter gilotine |
| Gesicht Film | 80micron kleurrike PVC |
| Lijm | Permanint / útnimbere |
| Release liner | 100g/120g/140g/160g White Release Liner |
| Grutte | 0.61*50//1.22*50m Blêd: 12″x 12″ |
| Outdoor Duorsumens | Up tp 3-5 jier |
| Packing | Yndividuele kartonnen doaze |
| MOQ | 1 Roll / 100 Sheets / Kleur |
| Applicable temperatuer | -20 ~70 °C |
| OEM/ODM | Oannimlik |
Foardielen
1. Goede waar-resistinsje foar film en kleefstoffen
2. 3-5 jier libben yn outdoor applikaasje
3. glossy of matte oerflak binne beskikber
4. in protte ferskillende soarten kleur foar seleksje
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús











