Leikkaustarra Oracle 651 Vinyyli Täysvärinen Liima Vinyyli Leikkaus
Leikkaustarra Oracle 651 Vinyyli Täysvärinen Liima Vinyyli Leikkaus
Erittely
| tuote | Räätälöity lattia stanssattu tarra vinyylileikkuri gilotiini |
| Kasvoelokuva | 80 mikronin värikäs PVC |
| Liima | Pysyvä/irrotettava |
| Irrotettava vuoraus | 100g/120g/140g/160g White Release Liner |
| Koko | 0,61 * 50//1,22 * 50 m Arkki: 12" x 12" |
| Kestävyys ulkona | Yli 3-5 vuotta |
| Pakkaus | Yksittäinen pahvilaatikko |
| MOQ | 1 rulla/100 arkkia/väri |
| Sovellettava lämpötila | -20 ~ 70 °C |
| OEM/ODM | Hyväksyttävä |
Edut
1. Hyvä säänkestävyys kalvoille ja liimille
2. 3-5 vuoden käyttöikä ulkona
3. saatavilla on kiiltävä tai mattapinta
4. monia erilaisia värejä valintaan
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille











